RSS
 

« Příspěvky za měsíc: Říjen, 2012 »

Přípravy vrcholí…

31 Říj

V předhalloweenském týdnu se naše družina proměnila v tvůrčí dílnu plnou šikovných rukou :woot: dětí. Nejdříve jsme vyráběli strašidýlka z barevných geometrických tvarů :) , poté duchy z bílých papírových ubrousků, pavoučky z otisků dlaní pro štěstí :love:   a nakonec velký plakát na dveře :kiss: . U něho si naše nejstarší děvčata užila opravdu spoustu zábavy :p :whistle: ^_^ . Zkuste si i vy vyrobit otisk nohy tak, že si ji necháte natřít lechtajícím štětcem :bandit: :wink:  !!! Jestli se nezasmějete, máte vstupenku na naši párty grátis 8)

 
 

Strašidlení

22 Říj

Podívejte, jak jsme se začali chystat na Halloween :alien: :alien: :alien: . Mnohem více uvidíte v Galerii fotek :D

 
 

Souboj týmů, nákupní seznam, jízda v protisměru a bonbónkování

19 Říj

Ve čtvrtek 18.10.2012 jsme obnovili tradici družinových soutěží 8) . Utvořili jsme dva týmy a přesunuli se do tělocvičny, kde jako první disciplína byla soutěž dvojic a kompletování rozstřiženého obrázku. Následoval „maminčin nákupní seznam“ :D , poté  jízda  pozadu na flanelové látce a poslední disciplínou byla hra na Popelku- tedy přebírání čočky, hrach, fazolí a korálků, smíchaných dohromady ;-( . Po sčítání bodů zvítězilo družstvo Markétky Novákové, které posléze dostalo krásné ceny :woot: . Všechny pak čekala poslední zábavná hra- se zavázanýma očima si jít pro odměnu. Ostatně- podívejte se do Galerie obrázků na fotky :wink:

 
Přidat komentář (0)

Publikováno v rubrice Soutěže

 

Laserová brána

10 Říj

Při průlomu mimozemských civilizací, které jsme pozorovali minulý „plastelínový“ týden :wink: . jsme nemohli udělat nic lepšího, než naši družinku uzavřít laserovou bránou, chráněnou sílou našich dlaní :love: . Brána tak slouží jak při vchodu do družiny, tak i při východu z ní. Odemknout se dá jen nasnímaným obrázkem dlaně, proto jsme si tyto čipy vyrobili všichni :)  a každý podle své aury :angel:  .

 
 
Strana 1 / 2     12