RSS
 

« Příspěvky za měsíc: Květen, 2011 »

Květen na zahradě

31 Kvě

Díky nádhernému počasí jsme v květnu strávili mnoho dní na farské zahradě :) . Stavění hradů a chodeb na písku, prodej pískové zmrzliny :wink:   , hry v domečku, stavění a hry v bunkrech, vytvořených z prolézaček :p  a spousta, spousta zapletených věnečků z pampelišek i sedmikrásek…  Doufáme, že červen se nenechá zahanbit :kiss:  a přinese nám spoustu nádherných, předprázdninových dní :love: .

Fotek (jako vždy ) se sem vejde jen pár, proto neváhejte a podívejte se do Galerie fotek a obrázků :) . Stojí to za to :bandit: :whistle:

 
 

Písničky

28 Kvě

Dnešní čtvrtek patřil našim zpěvákům :) , –  ti si ze svého repertoáru pro nás přichystali soutěžní písničku, se kterou předstoupili na improvizovaném podiu ve školní družině. Ať s podkladem svého přineseného CD, či unplugged 8) ^_^ , všechny songy měly velký úspěch. Proto dnes si vítěznou cenu odnesli všichni účinkující :love: , vždyť zpívat před ostatními si žádá nejen talent :wink: , ale hlavně velkou odvahu :woot: !!!

 
Přidat komentář (0)

Publikováno v rubrice Soutěže

 

Barbie world

26 Kvě

Předtištěná omalovánka s velkýma očima… člověk by ani nevěřil, jak všelijak se dá namalovat :o . Blondýnky i černovlásky, brunetky , červenovlásky…  vítáme Vás v barbie světě :wink: . A když jsme je namalovali, museli jsme jim taky dát jméno 8) , vždyť panenka bez jména by zůstala jen papírem :( .

Tak která se vám líbí? Na všechny barbínky se podívejte do Galerie a napište svůj typ do komentářů :bandit:

 
 

Začnem znova?

25 Kvě

Nejdřív to začalo mou měsíční nepřítomností ve škole kvůli nemoci :sick:  poté jsem měla plné ruce práce s dobíháním onoho zameškaného měsíce a práci na školním webu… a výsledek je přímo hrozný :( :o ;-(dva měsíce absence! :sick: . Dnes jsem se rozhodla to začít napravovat :) , takže budu ráda, když budete opět na naše stránky chodit a psát komentáře. Vždyť tenhle web je vizitkou naší školní družiny :love: :kiss: , takže co? Nevzdáme to? :wink: :p :whistle:

 
Přidat komentář (0)

Publikováno v rubrice Všeobecně

 
Strana 1 / 2     12