RSS
 

« Příspěvky za měsíc: Listopad, 2010 »

Hádanky

11 Lis

Čtvrteční soutěžní den zaplnily hádanky :bandit: . Moderátorská trojice dnes nastoupila ve fialovém =] :D a celým odpolednem nás provedla. Dvojčata Janotovy(Žanetka a Anetka) a Timka Lapčíková uváděly jednotlivé vstupy a kladly soutěžícím všetečné otázky  :) .  Ti nám všem pokládali hádanky a musím říct, že některé byli opravdu hodně zapeklité 8) :wink: . Ostatně, podívejte se na fotoreportáž do naší Galerie :love: :love:

 
Přidat komentář (0)

Publikováno v rubrice Soutěže

 

Zvířátka ze skořápek

09 Lis

Podzim sebou nese vždy plno kouzel :woot: , barevným štětcem kreslí listy stromům,  táhne draky po obloze,  různorodé ovoce snáší na stůl, zvířátka se připravují na zimní spánek… :love: . A tak jsme si ze skořápek ořechů udělali zvířátka vlastní :D :kiss: . Snad nám v družině v zimě taky neusnou 8) :p

 
 

H.a.l.l.o.w.e.e.n. 2010

04 Lis

Konečně přišel dlouho očekávaný čtvrtek a naše škola se už od rána proměnila v strašidelné doupě plné halloweenských převleků. Duchové, zombíci, upíři, čarodějky a spouta jiných úžasných masek :ninja: :evil: :angel: :bandit:   a s nima v družině plno her a soutěží :wink: .

Halloweenské karaoke, :alien: Kočičí honěná , :alien: Čarodějný kotlík, :alien: Hod duchem na cíl, :alien: Cesta k strašidelnému pokladu, :alien: Na duchy, :alien: Jablkovaná, :alien: Halloweenská diskoška…

Kdo najde svou oblíbenou fotku z této akce v Galerii , napište do Komentářů =] .

Těšíme se na Vaše komenty :)

 
Přidat komentář (11)

Publikováno v rubrice Hrajeme si, Soutěže

 

Příprava na Halloween

02 Lis

Nemylte se 8) , víme, že Halloween se slaví 31.října :wink: . Jenže tento den připadl na neděli po podzimních prázdninách, takže jsme se dohodli tradičně nedbat tradic :D =] a posunuli si oslavy na čtvrtek 4.listopadu. Potřebujem ještě hodně času a čeká nás spousta práce při výzdobě družiny :) , aby vše bylo dokonalé :wink: .

Podívejte se v Galerii , jak zaduchováváme :alien: :bandit: :ninja: družinu, která se mění k nepoznání.

Těšíte se na čtvrtek taky tak? :love: A nezapomeňte!!!! Masky s sebou !!!!