RSS
 

« Příspěvky za měsíc: Září, 2010 »

Návštěva z Austrálie

28 Zář

V pondělí 27.září do naší školy zavítala návštěva až z daleké Austrálie. Paní Katy dětem poutavě vyprávěla o své zemi a o sobě, odpovídala na všetečné dotazy :) . Jelikož se třetím rokem učí česky, s dětmi se snažila hovořit naší řečí a co nevěděla, z angličtiny přeložila paní vychovatelka. Děti naopak se snažily vyzkoušet své znalosti anglického jazyka, představit se a říct něco o sobě ^_^ . Ze začátku měly strach ;-( , je těžké mluvit cizím jazykem… Kdo to zkusil, ví… 8)

Na závěr nám všem rozdala malé plyšáčky koaly s australskou vlaječkou. Děti byly nadšené :love:   a toužily jí taky něco dát. Nakreslily jí něco od nás na památku, Co to bylo? :wink:   zeptejte se doma svých dětí …

Více fotek naleznete opět v Galerii :bandit:

 
Přidat komentář (1)

Publikováno v rubrice Všeobecně

 

Dýňáčci

24 Zář

…  Začalo to tak, že jsem od jedné  hodné paní sousedky dostala moc  krásné dýně :) . Říkala, že ví, že dělám v družině a jí se letos hodně urodilo, tak se podělí. Přinesla jsem je dětem do družinky a začaly se dít věci :bandit: :whistle: … A jelikož je dobrých lidí všude dost, jen se stačí dívat :) , druhý den nám další várku překrásných dýní donesla babička Katušky Mlýnkové, za což ji moooc děkujeme :love: :kiss:

Nebudu už plýtvat slovy 8) , dívejte se, co jsme vytvořili…

P.S. Připomínám, že více fotek najdete vždy v Galerii fotek a obrázků :ninja:

 
 

Junior-talent-mánie finále 23.září 2010

23 Zář

Dnes jsme pokračovali ve čtvrkovém soutěžení ^_^ . Čekalo nás finále   :bandit: Junior-talent-mánie a skvělé ceny pro první tři místa :kiss: .

Absolutní vítězství připadlo Markétce Novákové ze 2.třídy, za její úžasnou sadu hvězdic kolem tělocvičny :o .

Blahopřejeme !!!!!!!

Na více fotek se podívejte v Galérii :wink:

 
Přidat komentář (0)

Publikováno v rubrice Soutěže

 

Podzimní design stránek

22 Zář

Zdravím všechny náštěvníky tohoto webu  =]   ,

s příchodem nového ročního období, kterým je krásně melancholický a přemýšlivý podzim, bylo potřeba provést pár změn ve vzhledu stránek, který tak nyní bude lépe korespondovat s atmosférou nadcházejících měsíců. Pokud se Vám líbil spíše předchozí „Jarní design“, nezoufejte! V březnu 2011 se ho totiž opět dočkáte :)

Doufám, že se Vám změna líbí! Pokud však barvám podzimu příliš nefandíte, můžete do budoucna vyhlížet další změny související s příchodem zimy ^_^

Webmaster (MHOE)

P.S.: Tři nejrychlejší žáci, učitelé, rodiče či přátelé školy ZŠ Radějov, kteří objeví tento design a dají o tom vědět podepsaným komentářem (kliknout na „Přidat komentář“ pod článkem a vyplnit kolonky podle pokynů), dostanou odměnu, tak spěchejte! :wink:

 
Přidat komentář (6)

Publikováno v rubrice Všeobecně

 
Strana 1 / 3     123